Góra
O mnie | Alicja Janowicz Fitness Motivation
fade
2904
page-template-default,page,page-id-2904,eltd-core-1.1.2,alicja janowicz blog 2018-ver-1.4,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive
O mnie

Nazywam się Alicja Janowicz.

Jestem specjalistką od zmian kobiecych sylwetek, zdrowia i jakości życia. Specjalizuję się w diecie, treningu oraz suplementacji. Jestem autorką bestsellerowych e-booków: dietetycznego „Mój Plan Twój Efekt” oraz treningowego „HPT9”. Oba te e-booki przyczyniły się do metamorfoz tysięcy kobiet.

W 2020 roku zostałam nominowana do odebrania nagrody w kategorii „Lider propagowania zdrowego tryby życia i dobrego samopoczucia” przez magazyn Businesswoman&life. To duże wyróżnienie, z którego jestem bardzo dumna. Bardzo żałuję, że ze względu na panującą pandemię nie mogłam pojawić się na gali i powalczyć o statuetkę.

W latach 2014-2020 prowadziłam indywidualne konsultacje dietetyczno-treningowe dla kobiet. Blog, który w tej chwili odwiedziłaś powstał właśnie z myślą o moich podopiecznych, których diety były skonstruowane z przepisów znajdujących się na tym blogu. W grudniu 2019 roku wydałam e-book dietetyczny “MÓJ PLAN -TWÓJ EFEKT”. E-book ten momentalnie stał się bestsellerem, a dzięki niemu sylwetki poprawiło już tysiące kobiet.

Posiłki na moim blogu posegregowane są za pomocą specjalnych etykiet, które oznaczają ilość białka, węglowodanów i tłuszczy, jakie dany posiłek zawiera. Blog ma być inspiracją dla Ciebie, a dla użytkowników diety e-booka “MÓJ PLAN – TWÓJ EFEKT” jest kartą menu, pozwalającą na swobodny wybór posiłku, na który aktualnie mają ochotę. Takim sposobem zjedzenie szarlotki na kolację spowoduje, że ciało kobiet korzystających z mojej diety, zamiast obrastać tłuszczem, staje się jędrne, szczupłe i pozbawione cellulitu.

Od kiedy pamiętam inspirował mnie smak i zapach. Jeszcze kilka lat temu broniłam się przed gotowaniem wmawiając sobie, że nie potrafię zrobić tego tak perfekcyjnie, jak inni. Podziwiałam ludzi, którzy potrafią wydobyć nieprawdopodobny smak ze zwykłych produktów. Wszystko zmieniło się pewnego dnia, gdy poczułam w sobie siłę i zaczęłam realizować swoje marzenie związane z sylwetką. To dodało mi pewności siebie i sprawiło, że wejście do kuchni stało się czymś naturalnym.

Czy nie jest tak, że samo słowo „dieta” przeraża? – kojarzy się z nudą, głodem, suchym i niesmacznym jedzeniem. Ja nie wyobrażam sobie jeść monotonnie, a posiłek traktować jak przykry obowiązek. Zaczęłam więc eksperymentować w kuchni i okazało się, że można jeść przepyszne dania, osiągając przy tym wymarzony wygląd i zdrowie. Żeby to osiągnąć nie wystarczy tylko komponować dietę ze zdrowych produktów – ważny jest odpowiedni dobór ilości spożywanych kalorii, proporcje makroskładników i czas, w którym zostaną spożyte.

Mam nadzieję, że mój blog będzie dla Ciebie inspiracją i chętnie będziesz tu wracać, a jeżeli potrzebujesz skutecznej diety to zostawiam Ci link do e-booka “MÓJ PLAN- TWÓJ EFEKT” Jest to dieta z planem działania, którą będziesz mogła stosować kilka lub kilkanaście miesięcy, a nawet kilka lat!

Z e-booka dowiesz się:
👉 jak przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej i ile jeść kalorii w poszczególnym etapie redukcji tkanki tłuszczowej
👉 jakie błędy blokują Twoje efekty
👉 jak schudnąć bez efektu jo-jo
👉 jak radzić sobie z Hashimoto i IO
👉 co, kiedy i jak jeść, żeby poprawić sylwetkę, samopoczucie i zdrowie
👉 co jest mitem, a co warto wcielić w życie

Link do produktu zostawiam tutaj 👉 E-BOOK „MÓJ PLAN – TWÓJ EFEKT”

Smacznego 🙂